Hledáte kvalitní potrubí nebo potrubní rozvody? Poradíme vám, kde se obrátit

Date:

Share post:

Montážní práce a svařování můžeme denně potkávat v potravinářském, chemickém i petrochemickém průmyslu. Právě realizace v této oblasti provádí již od roku 1997 společnost WELDER s.r.o. Její specializací jsou montáže technologických zařízení, výroba potrubí, potrubních rozvodů nebo zámečnických prací z nerezové a uhlíkové oceli.

Společnost se zaměřuje na svařování potrubí zvláště metodou TIG. Co se týče místa působení, poptávat jejich služby můžete v rámci celé České republiky, ale také v zahraničí.

Bohatá nabídka služeb a mnohaleté zkušenosti

Protože společnost WELDER s.r.o. funguje už 25 let, můžete se spolehnout na její bohaté zkušenosti, které jsou jinak než praxí nepřenosné. Ať už potřebujete zakázkovou výrobu a montáž potrubí a potrubních rozvodů, montáž a opravu tlakových zařízení, služby ze zámečnictví a svařování nebo svařování metodou TIG, s důvěrou se na ni obraťte. Zkušenosti má i s montáží, opravou a rekonstrukcí tlakových zařízení v rozsahu: tlakové nádoby stabilní skupiny A i B. Uspějete i v případě, že vám jde o montáž a opravu plynových zařízení v rozsahu VI: zařízení pro rozvod plynů, průmyslové plynovody z materiálu ocel, médium: plynná paliva kromě propanu, butanu a jejich směsí, rozvod technických plynů a rozvod vzduchu.

Reference vám v mnohém napoví

Máte rádi možnost podívat se na reference společnosti, jejíž služby chcete využít? Pak se podívejte do záložky „reference“ na internetových stránkách welder-hk.cz. Za svou dlouhou kariéru má tato společnost mnoho zajímavých a hodnotných zkušeností. Třeba pro Pivovar Bucanero na Kubě. Stejně tak se můžete podívat na práci na kogeneračních jednotkách v Chrudimi nebo činnosti v kotelně Stodůlky v Praze.

Kontaktujte společnost WELDER s.r.o. na tel. č. +420 603 152 561 nebo +420 603 152 559, ale také osobně na adrese Roudnice 105, Lhota pod Libčany nebo e-mailem na welder.cz@seznam.cz. S jejími službami zaměřenými na potrubí a potrubní rozvody, budete zajisté spokojeni.

spot_img

Related articles

Srovnáváme ceny potravin 2014-2022: Česko & Finsko

V roce 2022 inflace přerostla všechny rekordy prakticky ve všech evropských státech. Vstupy rostou, zdražuje plyn a elektřina,...

Zaměření pozemku a další služby geodetů

S potřebou zaměření pozemku se nesetkáváme každý den a tak není divu, pokud jen málo tušíte, jak probíhá a...

Co mají celebrity na zahradě?

Zahrada je místem, na kterém můžeme relaxovat, věnovat se koníčkům či trávit čas s blízkými. I mnoho celebrit...

Hledáte kvalitní potrubí nebo potrubní rozvody? Poradíme vám, kde se obrátit

Montážní práce a svařování můžeme denně potkávat v potravinářském, chemickém i petrochemickém průmyslu. Právě realizace v této oblasti provádí již...