Nerezový bazén s přelivovou hranou — okouzlí svým designem i praktičností

Date:

Share post:

Nerezový bazén se hodí v podstatě kamkoliv, obzvláště na zahradu je oblíbenou volbou. Jeho údržba totiž není složitá, můžete se spolehnout na stále čistou vodu a v neposlední řadě je velkým plus špičkový design.

Nerezový bazén

Pokud hledáte luxusní řešení, pak se nabízí nerezový bazén se zaoblenou přelivovou hranou. Potěší vás zejména pohledem na takzvanou napnutou hladinu. Voda totiž sahá až po okraj bazénu a vzniká tak dojem nekončící hladiny. Zároveň to je velmi praktické, jelikož díky tomu můžete využít celou hloubku bazénu. Čistý a hladký design nerezové oceli zapadne do každého exteriéru či interiéru.

Nerezové bazény

Další výhodou, které nerezové bazény nabízí, je snadná údržba. Přelivová mřížka se nachází po obvodu celého bazénu. Odtud je voda odváděna do akumulační nádrže, kde je odsávána cirkulačním čerpadlem do předfiltru. Následuje cesta do filtrační nádoby, kde je voda zcela vyčištěna. Perfektně čistá voda se pak vrací skrz trysky zpět do bazénu. Údržba bazénu je finančně i časově poněkud nenáročná, praktická konstrukce a použitý materiál nabízí ty nejlepší vlastnosti.

Bazény nerezové

Bazény nerezové jsou tou nejlepší volbou. Nerez lze snadno čistit a udržovat. Navíc skvěle vypadá. Bazény jsou vyráběny z nerezové oceli AISI 316L. Síla plechu stěny je 2 milimetry, u podlahy je pak síla 1,5 milimetru. Kompletace nerezové vany je prováděna dílensky, vana vám dorazí v jednom kuse. To umožňuje snadnější instalaci a budete mít mnohem méně starostí. Součástí bazénové přelivové vany je také retenční nádoba. Nopované dno pak zajišťuje bezpečnost.

Pokud zvažujete pořízení bazénu, pak už nemusíte dále vybírat. Nerezové přelivové bazény nabízí špičkové vlastnosti, které rozhodně oceníte. Ať už jde o funkčnost, či design.

spot_img

Related articles

Srovnáváme ceny potravin 2014-2022: Česko & Finsko

V roce 2022 inflace přerostla všechny rekordy prakticky ve všech evropských státech. Vstupy rostou, zdražuje plyn a elektřina,...

Zaměření pozemku a další služby geodetů

S potřebou zaměření pozemku se nesetkáváme každý den a tak není divu, pokud jen málo tušíte, jak probíhá a...

Co mají celebrity na zahradě?

Zahrada je místem, na kterém můžeme relaxovat, věnovat se koníčkům či trávit čas s blízkými. I mnoho celebrit...

Hledáte kvalitní potrubí nebo potrubní rozvody? Poradíme vám, kde se obrátit

Montážní práce a svařování můžeme denně potkávat v potravinářském, chemickém i petrochemickém průmyslu. Právě realizace v této oblasti provádí již...