Stavební stroje: Prodej a servis strojů a mechanizace

Date:

Share post:

Stavební stroje najdou využití při různých pracích. Pokud sháníte ten pravý, neváhejte se obrátit na odborníky, kteří mají širokou nabídku strojů a mechanizace. Koupit si můžete nový stroj, či využít služeb bazaru či půjčovny. Samozřejmostí je také profesionální servis.

Prodej strojů

Společnost Stavební a silniční stroje s.r.o. nabízí řadu různých strojů a mechanizace k prodeji. V nabídce najdete zejména smykové nakladače LOCUST, rypadla HYDREMA, jejich přídavná zařízení a příslušenství. Kromě toho jsou dostupné i univerzální dokončovací stroje UDS a vibrační technika NTC a další stavební stroje. Kromě samotného prodeje se můžete na společnost obrátit také v případě, že potřebujete servis. Zajistí pro vás záruční či pozáruční servis, a to v místě nasazení techniky.

Půjčovna strojů

Pokud sháníte určité stroje, ovšem potřebujete je pouze na určitý čas, pak můžete využít služeb půjčovny. Vybírejte ze široké nabídky a půjčte si stroj či mechanizaci na potřebnou dobu, ať už jde o jeden den, či více než měsíc. Samozřejmostí je dodání spolehlivého a funkčního stroje, prochází totiž pravidelnými servisními prohlídkami a můžete se tak na ně spolehnout. Cena se odvíjí od vybraného stroje a doby pronájmu.

Bazar

Jestliže nepotřebujete zbrusu nový stroj, pak vybírejte z nabídky bazaru. V nabídce najdete prověřené použité stroje a mechanizaci. Kromě toho také zánovní a použité náhradní díly, pneumatiky, lopaty, paletizační vidle a mnohem více. Dostupné jsou použité stroje v komisním prodeji. Vybraný stroj vám před koupí bude předveden, případně si ho můžete sami vyzkoušet. Benefitem je zařízená doprava až na místo určení. V případě zájmu lze zajistit financování prostřednictvím leasingových partnerů.

Společnost nabízí různé služby, díky kterým najdete to pravé. Nabídka je široká, ať už jde o prodej nových či bazarových strojů či pronájem.

spot_img

Related articles

Srovnáváme ceny potravin 2014-2022: Česko & Finsko

V roce 2022 inflace přerostla všechny rekordy prakticky ve všech evropských státech. Vstupy rostou, zdražuje plyn a elektřina,...

Zaměření pozemku a další služby geodetů

S potřebou zaměření pozemku se nesetkáváme každý den a tak není divu, pokud jen málo tušíte, jak probíhá a...

Co mají celebrity na zahradě?

Zahrada je místem, na kterém můžeme relaxovat, věnovat se koníčkům či trávit čas s blízkými. I mnoho celebrit...

Hledáte kvalitní potrubí nebo potrubní rozvody? Poradíme vám, kde se obrátit

Montážní práce a svařování můžeme denně potkávat v potravinářském, chemickém i petrochemickém průmyslu. Právě realizace v této oblasti provádí již...