Pořádek v kuchyni: Praktické úložné systémy

Date:

Share post:

Jak říkaly naše babičky, hospodyňka se musí umět v kuchyni obracet. Jenže není-li všechno na místě, půjde jí to jen velmi těžko. Někdy pomohou jen důmyslně využité kuchyňské skříňky.

Odhalte tedy skryté rezervy kuchyňských skříněk. Někdy není až tak důležité mít dostatečný úložný prostor, jako jeho promyšlené vnitřní uspořádání. Přinese vám to více prostoru, lepší přehled či snadný přístup ke kuchyňským věcem a výrazně ušetří čas a energii, kterou pak můžete využít k přípravě chutného jídla.

V moderní kuchyni je těžiště úložného prostoru ve spodních skříňkách. Tam se běžné policové skříňky nedoporučují, protože jsou nepřehledné. Věci, které máte umístěny v zádi, se často nepoužívají, protože o nich nevíte, že tam jsou. Rozhodně byste měli k docílení maximálního a plnohodnotného místa pro odkládání upřednostnit místo klasických dvířek na spodních skříňkách zásuvky s plnými výsuvy. S nimi dokážete vysunout celý obsah zásuvky bez omezení. Využít kapacitu zásuvek pomáhají také flexibilní podélné a příčné dělící prvky v zásuvkách nebo speciální plastové, dřevěné či kovové vložky, které se postarají o stabilitu uloženého nádobí. Velkokapacitní zásuvky díky současné technologii unesou až 60 kilogramů, takže do nich můžete klidně naskládat všechny talíře, hrnce a jiné kuchyňské nádobí. Mělčí zásuvky hned pod pracovní deskou efektivně pojmou všechny příbory, kuchyňské nože, škrabky, vařečky, ale také kořenky.

spot_img

Related articles

Srovnáváme ceny potravin 2014-2022: Česko & Finsko

V roce 2022 inflace přerostla všechny rekordy prakticky ve všech evropských státech. Vstupy rostou, zdražuje plyn a elektřina,...

Zaměření pozemku a další služby geodetů

S potřebou zaměření pozemku se nesetkáváme každý den a tak není divu, pokud jen málo tušíte, jak probíhá a...

Co mají celebrity na zahradě?

Zahrada je místem, na kterém můžeme relaxovat, věnovat se koníčkům či trávit čas s blízkými. I mnoho celebrit...

Hledáte kvalitní potrubí nebo potrubní rozvody? Poradíme vám, kde se obrátit

Montážní práce a svařování můžeme denně potkávat v potravinářském, chemickém i petrochemickém průmyslu. Právě realizace v této oblasti provádí již...